GÜNÜBİRLİK DALIŞ TURLARI

 600,00 KDV Hariç

Ödemenizi yapmanızın ardından, geleceğiniz ilk dalışta size BEŞ GÜNLÜK PAKET DALIŞ TAKİP KARTI verilecektir. Her dalış gününüzün sonunda lütfen bu kartınızı eğitmeninize/dalış liderinize işletiniz. İşletmeyi veya kartı yanınızda getirmeyi unutmanızdan kaynaklanan sorunlardan sorumlu değiliz.

20 adet stokta


Notice: id hatalı çağırıldı. Ürün özelliklerine doğrudan erişilmemelidir. Backtrace: require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/plugins/woocommerce/templates/single-product.php'), wc_get_template_part, load_template, require('/themes/kinetika/woocommerce/content-single-product.php'), do_action('woocommerce_single_product_summary'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, woocommerce_template_single_add_to_cart, do_action('woocommerce_simple_add_to_cart'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, woocommerce_simple_add_to_cart, wc_get_template, include('/plugins/woocommerce/templates/single-product/add-to-cart/simple.php'), do_action('woocommerce_before_add_to_cart_form'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, facebook_messenger_woo_botton, WC_Abstract_Legacy_Product->__get, wc_doing_it_wrong Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 3.0 sürümünde eklendi.) in /home/mandalin/public_html/300bar.com.tr/wp-includes/functions.php on line 5775
Yardım
Stok kodu: PAKET001 Kategoriler:

Açıklama

Bol bol dalış yapmak istiyorsunuz ancak dalış ücretleri fazla mı geliyor? O halde sizin için hazırladığımız Beşli Dalış Paketimizden faydalanın. Çeşme, Sığacık, Foça, Ayvalık, Karaburun bölgeleri için geçerli olan bu paketle dalış başı ücrette indirimli olarak dalıyorsunuz. Söz konusu paketin kullanım süresi de 31 Aralık 2016. Yani paketi tüketmek için süreniz de oldukça var. Günde ikişer dalıştan toplam 10 dalış için Paketiniz sizi bekliyor.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“BEŞLİ DALIŞ PAKETİ | BRÖVELİ DALICILAR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.