KAPALI DEVRE DALIŞ KURSLARI

 590,00 KDV Hariç

Kurs detayına aşağıdaki “Açıklama” kısmından ulaşabilirsiniz.

Kursa Katılım İçin Gerekenler

Ödemenizin yapılmasını takiben, bildirdiğiniz e-posta adresinize yollanan formların doldurulması ve ilk teorik derse gelirken yanınızda getirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde 1 (bir) adet arka fonu açık renkli vesikalık fotoğraf ile birlikte Nüfus Cüzdanınızın arkalı önlü bir fotokopisi yeterli olacaktır.

Kurs Ücretine Dahil Olanlar

1. Teorik Dersler
2. Ders Kitabı
3. Bröve
4. Duvar Sertifikası

Kurs Ücretine Dahil Olmayanlar

1. Dalışlar için gidilecek tesise giriş veya tekne ücreti
2. Ulaşım
3. Dalış Ekipmanları
4. Divemaster Pack


Notice: id hatalı çağırıldı. Ürün özelliklerine doğrudan erişilmemelidir. Backtrace: require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/plugins/woocommerce/templates/single-product.php'), wc_get_template_part, load_template, require('/themes/kinetika/woocommerce/content-single-product.php'), do_action('woocommerce_single_product_summary'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, woocommerce_template_single_add_to_cart, do_action('woocommerce_simple_add_to_cart'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, woocommerce_simple_add_to_cart, wc_get_template, include('/plugins/woocommerce/templates/single-product/add-to-cart/simple.php'), do_action('woocommerce_before_add_to_cart_form'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, facebook_messenger_woo_botton, WC_Abstract_Legacy_Product->__get, wc_doing_it_wrong Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 3.0 sürümünde eklendi.) in /home/mandalin/public_html/300bar.com.tr/wp-includes/functions.php on line 5775
Yardım
Stok kodu: KURS280 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

AP Rebreather eğitmenleri dünya genelinde 56 ülkede faaliyet göstermektedir.

Dünyanın önde gelen bütün dalış ekolleri bilgili, güvenli ve mutlu bir rebreather dalıcısı olmanız için gerekli eğitim programlarına sahip. Dünya çapına yayılmış AP Rebreather Merkezlerinde, eğitimli ve yetenekli eğitmenler eşliğinde rebreather kullanmayı öğrenebilirsiniz. Bu eğitimler sırasında kiralık ekipmanlar kullanabilir ve kendiniz için en uygun koşullarda rebreather dalıcısı olma yolunda ilk adımı atabilirsiniz!

Rebreather dalışları tıpkı scubada olduğu gibi sportif ve teknik dalışlar olarak iki ana başlığa ayrılır. Eğer hayatınızda hiç rebreather dalışı yapmadıysanız, başlangıç olarak sportif rebreather dalıcısı olmak için eğitim alırsınız. Daha sonra adım adım seviyenizi yükselterek teknik dalış dünyasına geçiş yapabilirsiniz.

Her dalış ekolünün eğitime geçmeden önce sizden talep edeceği bazı önkoşullar olacaktır. Detaylı bilgi için bizimle temasa geçiniz.