logo

CMAS Kurslarımız

Merkezimizde aşağıda detayları verilen bütün eğitimler konularında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

1 Hafta

BİR YILDIZ DALICI KURSU

1 Hafta

Temel eğitimi kapsayan bu kurs, güvenli dalış için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmayı hedeflemektedir.

Bu eğitimler de size sadece sualtında emniyetli ve sağlıklı dalışlar yapmanız değil, aynı zamanda çevreye saygılı birer dalıcı olarak denizlerimizin altında yatan kültürel ve tabii varlıklarımıza nasıl sahip çıkacağınız da öğretilecektir.

3-4 Gün

iLK YARDIM KURSU

3-4 Gün

Bu kurs sonunda 18 metre derinliğe dalabilir, kendi malzemelerinizi hazırlayabilir ve sualtındaki temel becerileri öğrenirsiniz. Dilerseniz 1 günlük program ardından ADVENTURE DIVER kursumuzu alarak dalışta yeni maceralara yelken açabilirsiniz.

1 Hafta

YÖN BULMA KURSU

1 Hafta

Bu kursumuz ile dalışta yeni maceraların kapısını aralayacak ve derin dalış, gece dalışı vb gibi 28 farklı macera dalışlarından 3 tanesini tamamlayıp yeni maceralara yelken açma vakti gelmedimi? Bu macera size yetmediyse hemen ADVANCED OPEN WATER kursuna katılma vakti.

4-5 Gün

DERİN DALIŞ KURSU

4-5 Gün

Gerçek macera esas şimdi başlıyor. 28 farklı macera dalışlarından 5 tanesini tamamlayarak sualtı dünyasında yeni macera atılabilirsiniz. Farklı maceralara hazırsanız bu program tam size göre. Macera dalışları yanısıra katılabileceğiniz EFR (ilkyardım) kursu ile belki bir hayat kurtarabilirsiniz.

1 Hafta

ÜÇ YILDIZ DALICI KURSU

1 Hafta

Her düzeyde dalıcılara sualtında önderlik yapabilecek beceri ve deneyimi olan dalıcıdır. Önderlik yaptığı dalıcıların güvenli dalış kurallarına uygun dalış yapmalarını sağlamakla birinci dereceden yükümlüdür.

Her düzeyde dalıcılara sualtında önderlik yapabilecek beceri ve deneyimi olan dalıcıdır. Önderlik yaptığı dalıcıların güvenli dalış kurallarına uygun dalış yapmalarını sağlamakla yükümlüdür. Sualtı kurtarma ve ilkyardım konularında gerekli eğitimi almıştır ve uygulayabilir.

Tanıtım dalışı uzmanlığı eğitimi almış olan üç yıldız dalıcılar, dalışı bilmeyen fakat merak eden dalıcılara 5 metre derinliğe kadar tanıtım dalışları da yaptırabilirler.

Görevli olduğu durumlarda dalışla ilgili kural dışı davranışlarda bulunanları uyarmaya ve gerekirse dalıştan alıkoymaya yetkilidir. Önderliğini yaptığı dalıcıların güvenliğinden birinci derecede sorumludur.

En çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilir, yaptırabilir. Dalış eğitmeni eşliğinde ve eğitim amacıyla en çok 42 metreye kadar dalış yapabilir.

3 Gün

REHBER BALIKADAM KURSU

3 Gün

Sualtında baygın bir dalıcıya, yada bir kazazedeye yapacağınız doğru bir müdahale ile bir hayat kurtarabilirsiniz. İyi bir lider olmanın en önemli koşullarından olan bu kursu tamamlayarak profesyonel kariyerinize DIVE MASTER olarak devam edebilirsiniz.

1 Hafta

BİR YILDIZ EĞİTMEN KURSU

1 Hafta

Ve sualtı kariyer günleri burada başlıyor. Dalış liderliği kursumuz ile bröveli dalıcılara liderlik yapabilir. DSD stajını tamamlayarak Discovery Scuba Diving programlarını yürütebilirsiniz. ASSISTANT INSTRUCTOR kursu için bir ön gerekliliktir.

1 Hafta

OKSİJEN KULLANIMI KURSU

1 Hafta

INSTRUCTOR DEVELOPMENT COURSE ilk dört gününü kapsar. Padı OPEN WATER SCUBA INSTRUCTOR kursunun ön gereşliliklerinden birisidir. Bu kurs ile sizde PADI kariyerinizi geliştirerek eğitmenlik yolunda büyük bir adım atabilirsiniz.

2 Gün

GECE DALIŞI KURSU

2 Gün

İlkyardım kursunuzu tamamladınız. Artık öğrendiğiniz bilgileri uygulama ve öğretme vakti. Bu kurs sayesinde sizde ilkyardım eğitimleri verebilir öğrencilerinizin de bir hayat kurtarmasında rol oynayabilirsiniz. OPEN WATER SCUBA INSTURCTOR kursunun ön koşullarından birisidir.

Yazışmaya Başla
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 300 Bar Dalış Merkezine Hoşgeldiniz!..

Aşağıdaki yazışmaya başla butonuna basarak bizimle whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz!..