logo

Hakkımızda

Biz Kimiz Neler Yaparız?

300 Bar Şirketimiz 2009 yılında İzmir’de kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğu tarihte Dalış Merkezi olarak faaliyetlerine başlamış, fakat kısa sürede yeni atılımlar yaparak dalış eğitimlerinin yanı sıra Cankurtaran Eğitimleri ve Hizmetleri, Sanayi Dalgıçlığı Eğitimleri, Sualtı Sanayi İşleri ile Serbest Dalış Eğitimlerini de bünyesinde hayata geçirmiştir.

Bugüne kadar birçok kuruma, firmaya ve kişiye dalış eğitimleri ve sualtı işleri konularında destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bizim için en zor olan konu; hizmet verdiğimiz sektörlerde, faaliyetlerimize devam etmemizden çok kendimizi en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmek oldu.

Farkındayız ki, “Hakkımızda” olarak yazılan tanıtım yazıları belki de bir web sitesinin en son olarak okunan sayfası. Fakat her şirketin tanıtım ve reklam materyallerinin bir kısmında, muhakkak kendini anlatan bir bölümün olması gerekli. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler hakkında çok açık bilgiler içermesi gerekiyor.

300 BAR için kısaca; "İzmir'de Dalış Eğitimleri ve Sualtı Sanayi İşleri konusunda uzmanlaşmış bir firma "diyebiliriz.

300 BAR’ı biraz daha yakından tanıdığınızda, diğer şehirlerde veya İzmir'deki aynı eğitimi veren ya da sualtı işleri yapan firmalardan biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece sloganlarda ya da web sitelerinin hakkımızda sayfalarında "Farklıyız..." diye çığırmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır Eğitim ve Sualtı İşleri alanlarında hizmet veriyoruz.

Peki 300 BAR, neden diğer firmalardan farklıdır?

Herşeyden önce;

"Dalış, öncelikli olarak bizim hobimiz ve yaşam şeklimiz. Bizler hobimizi ve yaşam şeklimizi ticarete dönüştürdük. Bu yüzden, İşimizi de gerçekten severek yapıyoruz."
Bizim için başarımızın tek ve yegane sebebi de budur. . Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. 300 BAR ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için ellerinden gelenden daha fazla çaba göstermeye çalışıyor.

‘iyi eğitimi ‘fark’ olmaktan çıkarıp bu işle ilgilenmek isteyen herkesin sahip olabileceği bir standart haline getirmeyi hedefliyoruz”

Dalış sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz. Dalışın, halk arasındaki kanının aksine sadece suya batıp çıkmak olmadığının altını çizmek istiyoruz. Ancak bunu doğru ve kaliteli eğitim alanlar fark edebilir. Gerek kişisel güvenlik, gerekse bilgi-beceri ve ekipman açısından dalıcılarımızı üst düzeyde donatmayı kendimize görev edindik. Dalıştan azami keyif alan, kendine güvenen ve sağlıklı dalıcıların bu yolla camiaya kazandırılabileceği kanaatine inanıyoruz.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz." 
Belki hiç bir firmanın yapmadığı kadar çok dalış, dalış sektöründeki gelişmeleri ve gelişen teknoloji gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz. Bütün bu süreci daha iyi yönetebilmek için ise durmadan sektörümüzde yeni olan ne varsa, önce kendimiz eğitimlerini alıyoruz tecrübe ediyoruz ve bu konularda eğitimlere ve eğitmenlik eğitimlerine katılıyoruz.

"Bahaneler değil çözümler üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işlerin ülkemiz şartlarında tahmin edilenden daha zor işler olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, inanılmayacak kadar çeşitli sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceği konusunda bahaneler üretmektense, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine odaklanıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli, programlı ve özveri ile çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

"Mutlu müşteriler ve yeni dostlar ediniyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, mutlu ayrılan müşterilerimizin bir süre sonra müşteriden ziyade dostlarımız arasında olduğunu görüyoruz. Hizmet almaya gelen kişilere müşteri gözü ile değil bir misafir gözü ile bakıyoruz ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

"Yaptığımız işleri geçiştirerek değil bilgi ve tecrübemizi ortaya koyarak yapıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektörlerde hataya yer olmadığını biliyoruz. Yapılacak en ufak hataların telafisi olmayacak boyutlarda sorunlar yaratabileceğini biliyoruz. Bu yüzden yürüttüğümüz her projede araştırmalar yaparak bilgilerimizden ve tecrübelerimizden faydalanarak çözümler sunuyoruz.

Elbette 300 BAR’ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…

logolar

Yazışmaya Başla
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 300 Bar Dalış Merkezine Hoşgeldiniz!..

Aşağıdaki yazışmaya başla butonuna basarak bizimle whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz!..