logo

Hizmetlerimiz

300 Bar Limited Şirketi, 2009 yılında kuruldu.

2009 yılında kurulan dalış merkezimiz, hem TSSF / CMAS hem de Dünyanın en yaygın ve en kaliteli eğitim sistemi olan PADI dalış sistemlerinde yetkili bir dalış merkezidir. Siz dalıcılara daha kaliteli bir dalış eğitimi vermeyi, sizler için görev edindik.

Sizde geleceğin mesleği olarak adlandırılan sanayi dalgıçlığı sektöründe kariyerinizi baştan planlamak istiyorsanız, aramıza hoşgeldiniz. Sanayi Dalgıçlığı eğitimleri konusunda bu bölümden bilgi alabilirsiniz.

2015 mayıs ayından itibaren çözüm ortağımız Mayıs Clup tarafından dalış merkezimizde cankurtaran eğitimlerimiz başlamıştır. Bronz, Gümüş, Altın cankurtaran kursları yanısıra, belge yenileme kurslarımıza da katılabilirsiniz.

Dünyayı suyun altından gezmek istiyorsanız, beklediğiniz fırsat ayağınıza geldi. Yurt içi ve yurt dışı turlarımızla katılarak tatillerinizde yeni bir alternatif olarak dalışı tercih edebilirsiniz. Sudan, Mısır, Güney Afrika, Tanzanya, Tayland, Malezya, Maldivler, İran Sezon Tur ile düzenlediğimiz dalış turlarımızdan sadece bazıları.......

Yazışmaya Başla
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 300 Bar Dalış Merkezine Hoşgeldiniz!..

Aşağıdaki yazışmaya başla butonuna basarak bizimle whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz!..