logo

EFR (ilkyardım) Kurslarımız

Merkezimizde aşağıda detayları verilen bütün eğitimler konularında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Emergency First Response
(ilkyardım) Kursu

Yapılan araştırmalarda ilkyardım uygulamalarının %70 i sevdiğimiz kişilere yada yakınlarımıza yapıldığını ortaya koymuştur. İlkyardım doğru müdahale ile hayat kurtarabileceği gibi kazazedelerin hastanede geçireceği iyileşme sürecini de ciddi oranda azalttığı belirtilmiştir. Sevdiklerinizin başına birşey gelmeden sizde ilkyardım kurslarına katılın.........

Care For Children
(Çocuklar İçin İlkyardım)
En değerli varlıklarımız, tabiki çocuklarımızdır. Çocuklarınızın başına gelebilecek bir kazada ilk yardım ekipleri gelene kadar doğru bir müdahale ile hayatını kurtarabilirsiniz. İlkyardımda yetişkinler ile çocuklara yapılan uygulamalar farklıdır. Sizde bu eğitime katılarak belkide genç bir fidanın hayatını kurtarabilirsiniz. İş işten geçmeden hızlı ve doğru bir karar ile kursumuza katılabilirsiniz.
Emergency First Response Instructor
(İlkyardım Eğitmen) Kursu

İlk yardım ciddi bir iştir. Madem ki son 24 ay içerisinde ilk yardım eğitiminizi tamamladınız, artık sizde ilkyardım uygulamalarını başkalarına öğreterek diğer insanların da hayat kurtarmasına yardımcı olabilirsiniz. Unutmayın ilkyardım doğru uygulandığı sürece hayat kurtarır.

Yazışmaya Başla
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 300 Bar Dalış Merkezine Hoşgeldiniz!..

Aşağıdaki yazışmaya başla butonuna basarak bizimle whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz!..