logo

PADI Women’s Dive Day

Etkinlik Yayınlandı

Event Details

  • From: 15 Temmuz 2017
  • To: 16 Temmuz 2017
  • Starting at: 10:00
  • Finishing at: 16:00

2015 yılından bu yana her sene PADI tarafından desteklenen ve temmuz ayı içerisinde düzenlenen PADI Kadın Dalgıçlar Günü etkinliklerine, bizde 300 BAR DALIŞ MERKEZİ olarak destek veriyoruz. Bu kapsamda dünya genelinde 2016 yılı için, 77 ülkeden 700 dalış merkezi katılım gösterdiği bir etkinlik zinciri olmuştur. 2017 yılı içerisinde dünya genelinde daha fazla dalış merkezinin katılımı beklenmektedir. PADI dalış merkezlerinin düzenlediği bu etkinlikler arasında bizde kendi etkinliğimizi düzenlemiş bulunmaktayız.

Her sene temmuz ayı içerisinde düzenlenen ve bu sene 15-16 temmuz 2017 tarihlerine denk gelen, İzmir Karşıyaka Belediyesi, DeepHumans Freediving School katkıları ile düzenlediğimiz etkinliğimiz, bu güne kadar yapılan etkinlikler arasında yerel yönetimlerden destek almış en büyük etkinlik olup, ülkemizde ise PADI dalış merkezleri arasında ilk olma özelliğini taşımaktadır.

Etkinliğimiz kapsamında konuşmacılarımız 15 temmuz 2017 de aşağıdaki konular hakkında sunumlarını yapacaklardır.

Engin KONDUL Kadınlar ve Tüplü Dalış
Poyraz AKIN Kadınlar ve Serbest Dalış
Evsane Güllüdere Kadınlar ve Sanayi Dalgıçlığı
Çağrı ALACAKAPTAN Yoga ve Dalış
Engin KONDUL Nesli Tükenmekte Olan Canlılar

16 Temmuz 2017 de ise Karşıyaka kapalı yüzme havuzunda Yoga etkinlikleri ardından dalış eğitmenlerimiz tarafından katılımcılara havuzda serbest dalış denemeleri ve tüplü dalış denemeleri yaptırılacaktır. Etkinliğimizi PADI nin aşağıdaki web sayfası linkinden görebilirsiniz;

https://apps.padi.com/scuba-diving/event-search/?eventtype=2&langtype=5

Etkinliğimiz dalış camiamıza kadınların ilgisini daha fazla çekmek amacında olup, yapılacak seminer ve etkinlikler ÜCRETSİZ olacaktır. Dalışı tecrübe etmek isteyip bir türlü ceasret edemeyen, denize gönül vermiş tüm kadınlarımız etkinliğimize davetlidir.

Seminer sonunda isim bildiren katılımcılara seminer katılım belgesi düzenlenmesi açısından, etkinliğimize katılmak isteyen kişilerin Adını – Soyadını, Telefon numarasını altanyoruk@300bar.com.tr veya info@300bar.com.tr adresine mail ile bildirmesi gerekmektedir.

 

Saygılarımızla….

300 Bar Dive Center
PADI Store No: S-24840
TSSF Yetki Belge No: 408
www.300bar.com.tr

Yazışmaya Başla
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 300 Bar Dalış Merkezine Hoşgeldiniz!..

Aşağıdaki yazışmaya başla butonuna basarak bizimle whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz!..