logo

PADI Kurslarımız

Merkezimizde aşağıda detayları verilen bütün eğitimler konularında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

1 Gün

PADI Rebreather Poseıdon MkVI/Se7en Diver

1 Gün

Kapalı devreler sadece teknik dalış için kullanılırdı, ancak artık değil. Yeni Type R (eğlence amaçlı) kapalı devreler hafiftir, taşınması kolay ve kullanımlarını kolaylaştırmak için gelişmiş elektronikler içerir. Neden kapalı devrelerle dalış yapılmalı? Solunum gazınızın çoğunu tekrar kullandığınız için daha uzun süre suyun altında durursunuz, azaltılmış gaz tüketimi elde edersiniz ve rahatsız edici kabarcıkları serbest bırakmadığınız için eşsiz yaban hayatı karşılaşmalarını elde edersiniz. PADI Rebreather Diver kursu, maksimum 18 metre / 60 feet derinliğe kadar dalış yapmanızı sağlar ve tüplü dalgıç olarak hayal etmediğiniz şeyleri deneyimlemenizi sağlar

2 Gün

Scuba Diver Course

2 Gün

Tatilinizde farklı bir macera yaşamak istiyorsanız ve çok fazla vaktiniz yoksa, 2 günlük alacağınız bu eğitim ile 12 m. derinliğe dalabilir ve yeni canlılarla tanışabilirsiniz. Eğer vaktiniz varsa, 1 günlük ilave alacağınız kursunuz ile OPEN WATER DIVER sertifikanızı alabilirsiniz.

3-4 Gün

Open Water Diver Course

3-4 Gün

Bu kurs sonunda 18 metre derinliğe dalabilir, kendi malzemelerinizi hazırlayabilir ve sualtındaki temel becerileri öğrenirsiniz. Dilerseniz 1 günlük program ardından ADVENTURE DIVER kursumuzu alarak dalışta yeni maceralara yelken açabilirsiniz.

2 Gün

Advanced Open Water Diver

2 Gün

Gerçek macera esas şimdi başlıyor. 28 farklı macera dalışlarından 5 tanesini tamamlayarak sualtı dünyasında yeni macera atılabilirsiniz. Farklı maceralara hazırsanız bu program tam size göre. Macera dalışları yanısıra katılabileceğiniz EFR (ilkyardım) kursu ile belki bir hayat kurtarabilirsiniz.

1 Gün

Emergency First Response

1 Gün

Katılacağınız bu kurs ile bir kazazedenin hayatını kurtarabilir yada tedavi sürecini azaltabilirsiniz. Unutmayın, İlkyardım uygulamalarının %75 i yakınımızdaki kişilerin başına bir kaza geldiğinde İhtiyaç olduğu gözlenmiştir. EFR kursu RESCUE DIVER kursunun ön koşullarından birisidir.

3-4 Gün

Rescue Diver Course

3-4 Gün

Sualtında baygın bir dalıcıya, yada bir kazazedeye yapacağınız doğru bir müdahale ile bir hayat kurtarabilirsiniz. İyi bir lider olmanın en önemli koşullarından olan bu kursu tamamlayarak profesyonel kariyerinize DIVE MASTER olarak devam edebilirsiniz.

3 Gün

Divemaster Course

3 Gün

Ve sualtı kariyer günleri burada başlıyor. Dalış liderliği kursumuz ile bröveli dalıcılara liderlik yapabilir. DSD stajını tamamlayarak Discovery Scuba Diving programlarını yürütebilirsiniz. ASSISTANT INSTRUCTOR kursu için bir ön gerekliliktir.

4-5 Gün

Assistant Instructor Course

4-5 Gün

INSTRUCTOR DEVELOPMENT COURSE ilk dört gününü kapsar. Padı OPEN WATER SCUBA INSTRUCTOR kursunun ön gereşliliklerinden birisidir. Bu kurs ile sizde PADI kariyerinizi geliştirerek eğitmenlik yolunda büyük bir adım atabilirsiniz.

2 Gün

Efr Instructor Course

2 Gün

İlkyardım kursunuzu tamamladınız. Artık öğrendiğiniz bilgileri uygulama ve öğretme vakti. Bu kurs sayesinde sizde ilkyardım eğitimleri verebilir öğrencilerinizin de bir hayat kurtarmasında rol oynayabilirsiniz. OPEN WATER SCUBA INSTURCTOR kursunun ön koşullarından birisidir.

Yazışmaya Başla
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 300 Bar Dalış Merkezine Hoşgeldiniz!..

Aşağıdaki yazışmaya başla butonuna basarak bizimle whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz!..