logo

Sanayi Dalgıçlığı Kurslarımız

Sualtı sevdasını meslek haline getirebilmek için ideal bir fırsat. Sizde sanayi dalgıçlığı kurslarımıza katılarak, hızla gelişen ülkemizde geleceğin mesleğinde şimdiden yerinizi alabilirsiniz. Yapılması planlanan büyük projelerde yerinizi almak istiyorsanız, sanayi dalgıçlığı kurslarımıza katılarak büyük projelere imza atabilirsiniz.

Merkezimizde aşağıda detayları verilen bütün eğitimler konularında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

PROFESYONEL BALIKADAM
(Scuba Diver)

240 saat süren, 8 haftalık bir eğitimden oluşmaktadır. Sanayi dalgıçlığının ilk başlangıç kursudur. Bu kursun sonunda 39 metreye kadar dalınabilmekte ve scuba ekipmanları kullanılarak basit sualtı işleri yapılabilmektedir.

İKİNCİ SINIF DALGIÇ

240 saat süren, 8 haftalık bir eğitim programıdır. Bu kursu bitiren dalgıç arkadaşlar 39 metre derinliğe kadar yapılan dalışlarda başlık kullanarak dalabilme ve sualtı işlerisanayi işleri yapabilme yetkisine sahiptir.

BALIKADAM GAZ KARIŞIM

1260 saat ve 42 hafta süren bir eğitim programıdır. Bu kursun sonunda derinlere indikçe karşımıza çıkan nitrojen narkozu ve oksijen zehirlenmelerinden korunmak için, sadece tüp ile karışımgaz kullanımı yapabilme yetkisine sahip olunur.

BİRİNCİ SINIF DALGIÇ

1260 saat ve 42 hafta süren bir eğitim programıdır. Bu kursun sonunda dalış başlığı ile birlikte karışım gaz dalışları yapma yetkisine sahip olursunuz. Karışım gaz kullanarak narkozun etkilerinden kurtulur ve daha derin sularda daha uzun zaman çalışma fırsatı bulursunuz.

Yazışmaya Başla
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 300 Bar Dalış Merkezine Hoşgeldiniz!..

Aşağıdaki yazışmaya başla butonuna basarak bizimle whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz!..