EFR KURSLARI

 175,00 KDV Hariç

Ödemenizin yapılmasını takiben, bildirdiğiniz e-posta adresinize yollanan formların doldurulması ve ilk teorik derse gelirken yanınızda getirilmesi gerekmektedir.

Bunun haricinde 1 (bir) adet arka fonu açık renkli vesikalık fotoğraf ile birlikte Nüfus Cüzdanınızın arkalı önlü bir fotokopisi yeterli olacaktır.

Detaylı Bilgileri Aşağıda Açıklama Bölümünde Bulabilirsiniz

Açıklama

Çocuklar İçin İlkyardım (Care For Children)

En değerli varlıklarımız, tabiki çocuklarımızdır. Çocuklarınızın başına gelebilecek bir kazada ilk yardım ekipleri gelene kadar doğru bir müdahale ile hayatını kurtarabilirsiniz. İlkyardımda yetişkinler ile çocuklara yapılan uygulamalar farklıdır. Sizde bu eğitime katılarak belkide genç bir fidanın hayatını kurtarabilirsiniz. İş işten geçmeden hızlı ve doğru bir karar ile kursumuza katılabilirsiniz.

Kursa Katılım İçin Gerekenler

Kurs fiyatına Katma Değer Vergisi (KDV) dahildir.
Ödemenizin yapılmasını takiben, bildirdiğiniz e-posta adresinize yollanan formların doldurulması ve ilk teorik derse gelirken yanınızda getirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde 1 (bir) adet arka fonu açık renkli vesikalık fotoğraf ile birlikte Nüfus Cüzdanınızın arkalı önlü bir fotokopisi yeterli olacaktır.

Kurs Ücretine Dahil Olanlar

1. Teorik Dersler
2. Ders Kitabı
3. Bröve
4. Duvar Sertifikası