KAPALI DEVRE DALIŞ KURSLARI

 1.300,00 KDV Hariç

Kurs detayına aşağıdaki “Açıklama” kısmından ulaşabilirsiniz.

Kursa Katılım İçin Gerekenler

Ödemenizin yapılmasını takiben, bildirdiğiniz e-posta adresinize yollanan formların doldurulması ve ilk teorik derse gelirken yanınızda getirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde 1 (bir) adet arka fonu açık renkli vesikalık fotoğraf ile birlikte Nüfus Cüzdanınızın arkalı önlü bir fotokopisi yeterli olacaktır.

Kurs Ücretine Dahil Olanlar

1. Teorik Dersler
2. Ders Kitabı
3. Bröve
4. Duvar Sertifikası

Kurs Ücretine Dahil Olmayanlar

1. Dalışlar için gidilecek tesise giriş veya tekne ücreti
2. Ulaşım
3. Dalış Ekipmanları
4. Divemaster Pack

Stok kodu: KURS272 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

PADI CCR+ADVANCED CCR 30MT COMBO (Poseidon Kapalı Devre Dalıcı Kursu)

 • Kimler bu tecrübeyi edinebilir?

Sessizlikleri için yeniden amatörlerle ilgileniyorsanız ve durmaksızın vakit geçiriyorsanız ve rekreasyonel dalış derinliği sınırları içinde kalmaktan mutluluk duyuyorsanız, PADI Advanced Rebreather Diver kursu sizin için. Bu ders bilginizi genişleterek, bir bailout tüpü ekleyerek ve 40 metre / 130 feet derinlikte dalış yapmanızı sağlayarak PADI Rebreather Diver sertifikasına sahip olabilirsiniz. Sertifikalı bir kapalı devre dalgıcı değilseniz sorun değil – PADI Rebreather Eğitmeni’ne PADI Rebreather ve Advanced Rebreather Diver kurslarını birleştirmesini isteyebilirsiniz..

PADI Advanced Rebreather Diver kursuna kayıt olmak için şunları yapmalısınız:

 • PADI Open Water Diver olabilirsiniz, ancak PADI Advanced Rebreather Diver olmak için bir PADI Advanced Open Water Diver sertifikası almalısınız
 • En az 30 kayıtlı dalışınız olmalısınız
 • En az 18 yaşında olmalısınız

30 metre / 100 feet’den daha derin dalış yapmak için bir PADI Derin Dalış sertifikasına sahip olmalısınız.

Diğer dalış eğitim organizasyonların sertifikalarının geçerli olabileceğini unutmayın – PADI Rebreather Eğiticinize sorun.

 • Bu program içerisinde neler öğreneceksiniz?

Kendi kendine çalışma ve eğitmen yönlendirmeli oturumlarla, bailout tüpünün nasıl yapılandırılacağı da dahil olmak üzere scrubber, oksijen tüketimi ve bailout gereksinimleri hakkında bilgi edineceksiniz. Kapalı devreler önemli ölçüde farklı olduklarından, üzerinde eğitim alacağınız rebreather türü için üreticinin literatürünü de inceleyeceksiniz. Bir sınırlı su dalışı ve dört açık su dalışı sırasında, bailout ve diğer acil durum prosedürlerini uygulayacağınız gibi, derin yeniden dalış dalışı planlamak ve yürütmekle yükümlüsünüz.

 • Öğrenmeye şimdi nasıl başlayabilirsiniz?

PADI Dalış Merkezimizi ziyaret edin ve PADI Rebreather ve Advanced Rebreather Dalgıç Kitabınız elinizde yoksa hemen edinin ve derhal eğitim almaya başlayın. Bu derste kitabınızın giriş ve son iki bölüm okumalısınız. PADI Rebreather ve Advanced Rebreather Diver Key Skills video’yu izlemek gerçekten dalışlarınız için hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

 • Hangi Scuba ekipmanlarını kullanacaksın?

Maskenizin, paletlerinizin, koruyucu elbisenizin yanı sıra portatif şnorkel ve eğer R tipi bir kapalı devreniz varsa PADI Rebreather Eğitmeniniz size ekipmanınızı kullanmayı öğretecektir. Eğitmeniniz açık devre regülatörü ve SPG’ye sahip bir bailout tüpünü kullanmayıda sizinle birlikte  uygulayacaktır.

Sertifikasyondan sonra, farklı modeller kullanmak isterseniz farklı modellerin kullanmaya hak kazanmanız gerekir; çünkü işlemler her modele göre değişir. Bununla birlikte, tüm rotayı tekrarlamanıza gerek yoktur. Farklı bir Type R yenidenbaskı modeli kullanmak için gereken bilgi ve becerilere odaklanan bir PADI Rebreather Qualifer programını almanız yeterlidir.

Eğitmeninizin, PADI kurslarında kullanılan tüm R Tipi kapalı devrelerin, üçüncü taraflarca test edilmiş olması ve üreticilerin kapalı devre tezgahlarının kapsamlı bir gereksinim listesini karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Teknik dalışla ilgileniyor musunuz? PADI Advanced Rebreather Diver kursu, aynı rebreather üzerinde bulunan Tec 40 CCR Diver kursu üzerine kredi verebilir. Daha fazla bilgi için PADI TECREC kurslarını sunan bir PADI Dalış Merkezimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

 • Sonraki Adım?

Bir sonraki kapalı devre sertifikanızı kazanın:

 • PADI Dalış Merkezimizde PADI Advanced Rebreather Diver kursuna başlayabilirsiniz
 • PADI TecRec bloğunu ziyaret edin.
 • Sağlık beyan anket formunu indirin.
 • PADI Standart Güvenli Teknik Dalış Uygulamaları Anlayış Beyanı’nı indirin.
 • PADI Kurs Kataloğuna göz atın.