PADI KURSLARI

 375,00 KDV Hariç

Kursa Katılım İçin Gerekenler

Ödemenizin yapılmasını takiben, bildirdiğiniz e-posta adresinize yollanan formların doldurulması ve ilk teorik derse gelirken yanınızda getirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde 1 (bir) adet arka fonu açık renkli vesikalık fotoğraf ile birlikte Nüfus Cüzdanınızın arkalı önlü bir fotokopisi yeterli olacaktır.

Kurs Ücretine Dahil Olanlar

1. Teorik Dersler,
2. Ders Kitabı,
3. Bröve,
4. Duvar Sertifikası,
5. Dalış ekipmanları (Kuru Elbise ve buna bağlı özel ekipman)

Kurs Ücretine Dahil Olmayanlar

1. Havuz Ücreti,
2. Deniz çalışmaları için gidilecek tesise giriş veya tekne ücreti,
3. Ulaşım
4. Dalışlar sırasında kullanılacak Kuru Elbise ve buna bağlı özel ekipman

Stok kodu: KURS223 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Dry Suit ( Kuru Elbise)

 • Kimler bu tecrübeyi edinebilir?

Sıcak kalmak ister misin? Dalgıçlık sezonu uzatmak ister misiniz? Ardından kuru dalış yapın. Kuru bir elbise sizi su sızdırmaz hale getirir ve şaşırtıcı şekilde soğuk suda bile rahat etmenizi sağlar. Dünyanın daha serin bölgelerinde inanılmaz bir dalışlar var ve bazı bölgelerde daha soğuk aylarda koşullar daha da iyi. Kuru elbiselerkullanabilir  hale gelmek, sınırlarınızı genişletmenize ve daha çok yere dalmanıza olanak tanır.

Eğer en az 10 yaşında ve PADI (Junior) Open Water Diver veya daha yüksek bir sertifika almışsanız Dry Suit Diver kursuna kayıt olabilirsiniz. Fakat ülkemizdeki yönetmelik ve talimatlar gereği 14 yaşını doldurmamış kişiler dalış yapamazlar.

 • Bu program içerisinde neler öğreneceksiniz?

İlk keşfedeceğiniz şey, hangi kuru elbise stilinin ve ona eşlik eden içlilerin sizin için doğru olduğunu ve yapacağınız dalıştır. Daha sonra kuru elbisenize nasıl bakacağınızı öğreneceksiniz. İki dalış esnasında, sınırlı bir su dalışına ek olarak, aşağıdakileri uygulayacaksınız:

 • Minimum yardımla kuru giysinizi giyip çıkartın.
 • Kuru elbisenizi kullanarak yüzerlilik kontrolünüze hakim olun.
 • Kuru bir elbise kullanırken güvenlik önlemlerini alın.

Dry Suit Diver kursu için üniversite kredisi almanız mümkün olabilir – eğitmeninize sorun.

Ayrıca, bu PADI Specialty Diver kursunun ilk dalışı, Advanced Open Water Diver sertifikasına karşı bir Macera Dalışı olarak kredi verebilir – PADI eğitmeninize kredi kazandırmak için danışın.

 • Öğrenmeye şimdi nasıl başlayabilirsiniz?

Kursa kayıt yaptırmak için PADI Dalış Merkezimize uğrayın ve bir PADI Kuru Elbise Dalgıç El Kitabı ve Kuru Elbise Dalışı videosunu edinin. Kitabı okuyarak ve sınıftan önce videoyu izleyerek, eğitmeninizle suya girmeye ve kuru elbisenizle pratik yapmaya hazır olursunuz.

 • Hangi Scuba ekipmanlarını kullanacaksın?

Açıkçası, temel tüplü ekipmanınızla birlikte bir kuru elbise gereklidir. PADI Eğitmeniniz veya PADI Dalış Merkezi personelimiz, kuru elbisenizle rahatça dalış yapmanız için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ekipman seçeneklerini açıklayacaktır. Örneğin, bir kuru elbise kullandığınızda ıslak elbiselere göre daha fazla yüzerliliğiniz olduğundan, farklı bir ağırlık sistemi isteyebilirsiniz

 • Sonraki Adım?

Islanın, ancak kuru kalın ve bir sonraki sertifikasyonunuzu kazanın:

 • PADI Dalış Merkezimizde Dry Suit Diver kursuna kayıt olun.
 • PADI Kurs Kataloğuna göz atın.
 • PADI Master Scuba Diver derecelendirmesini kontrol edin.
 • Soğuk su hedefleri için tüplü dalış tatilleri arayın.