PADI KURSLARI

 425,00 KDV Hariç

Kursa Katılım İçin Gerekenler

Ödemenizin yapılmasını takiben, bildirdiğiniz e-posta adresinize yollanan formların doldurulması ve ilk teorik derse gelirken yanınızda getirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde 1 (bir) adet arka fonu açık renkli vesikalık fotoğraf ile birlikte Nüfus Cüzdanınızın arkalı önlü bir fotokopisi yeterli olacaktır.

Kurs Ücretine Dahil Olanlar

1. Teorik Dersler,
2. Ders Kitabı,
3. Bröve,
4. Duvar Sertifikası,
5. Dalış Ekipmanları

Kurs Ücretine Dahil Olmayanlar

1. Dalışlar için gidilecek tekne ücreti,
2. Ulaşım
3. Ana Sualtı Feneri
4. Yedek Sualtı Feneri
5. Sualtı Fenerleri İçin Batarya

Stok kodu: KURS217 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

PADI Night Diver

  • Kimler bu tecrübeyi edinebilir?

Geceleri denize dalma düşüncesi gizemli, ancak çekici gözüküyor. Her ne kadar bir dalış noktasında daha önce birçok kez tüplü dalış yapmış olsanız da, geceleri yepyeni bir dünya ile karşılaşırsınız ve dalış fenerlerinizle aydınlattığınız sualtı yaşamına dikkat edin. Gün doğduğunda saklanan canlılar ve gece organizmaları ortaya çıktıkça sahne değişir. Güneş battıktan sonra su altında ne olduğunu merak ettiyseniz, PADI Night Diver Specialty dersine kaydolun

En az 12 yaşında olan PADI (Junior) Open Water dalgıçları veya daha fazlası Night Diver uzmanlık kursuna kayıt yaptırabilirler. Fakat ülkemizdeki yönetmelik ve talimatlar gereği 14 yaşını doldurmamış kişiler dalış yapamazlar

  • Bu program içerisinde neler öğreneceksiniz?

Gece dalışı, size ışığınızın ışınında görebildiğinize, yüzerliliğinizi kontrol etmenize, dalış eşinizle birlikte kalmanıza ve gün boyunca göz ardı edebileceğiniz ayrıntılara dikkat etmeye odaklanmanızı öğretir. Üç gecelik dalış sırasında, antrenman yapacaksınız:

  • Işık taşıma ve iletişim teknikleri.
  • Karanlıkta girip çıkarken ve gezinirken.
  • Bitkilerin ve hayvanların gece davranışlarını nasıl değiştireceklerini veya değiştireceklerini belirleme.

Night Diver kursu için üniversite kredisi almanız mümkün olabilir – PADI eğitmeninize sorun. Ayrıca, bu PADI Specialty Diver kursunun ilk dalışı, Advanced Open Water Diver sertifikasına karşı bir Macera Dalışı olarak kredi verebilir – PADI eğitmeninize kredi kazandırmak için danışın.

  • Öğrenmeye şimdi nasıl başlayabilirsiniz?

Kursa kayıt yaptırmak için PADI Dalış Merkezimizi ziyaret edin. Kitap ve videolarınızı içeren bir PADI Night Diver Crew-Pak’ı edinin. Sınıftan önce eğitim almaya başlayarak, gece sualtı dünyasını keşfetmek heyecanına hazır olursunuz.

  • Hangi Scuba ekipmanlarını kullanacaksın?

Temel scuba ekipmanlarınızla birlikte, birincil dalış lambasına ihtiyacınız olacak ve yedek ışık da isteyecektir. PADI Eğitmeniniz veya PADI Dalış Merkezi personelimiz, karanlıktan sonra rahat kalmak için daha fazla ısı yalıtımı olanelbise ve diğer ekipman seçeneklerini önerebilir.

  • Sonraki Adım?

Gidin ve sonraki sertifikayı kazanın:

  • PADI Dalış Merkezimizde bir PADI Night Diverı kursuna kayıt olun.
  • Mükemmel Yüzerlilik, AWARE – Balık Tanımlama ve Underwater Navigator gibi deneyimlerinizi daha iyi hale getirecek kurslar için PADI Kurs Kataloğuna göz atın.

PADI Master Scuba Diver derecelendirmesini kontrol edin