PADI KURSLARI

 175,00 KDV Hariç

Ödemenizin yapılmasını takiben, bildirdiğiniz e-posta adresinize yollanan formların doldurulması ve ilk teorik derse gelirken yanınızda getirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde 1 (bir) adet arka fonu açık renkli vesikalık fotoğraf ile birlikte Nüfus Cüzdanınızın arkalı önlü bir fotokopisi yeterli olacaktır.

Detaylı Bilgileri Aşağıda Açıklama Bölümünde Bulabilirsiniz

Stok kodu: KURS221 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Oxygen First Aid (Oksijen Kullanımı)

  • Kimler bu tecrübeyi edinebilir?

Acil oksijeni nasıl ve ne zaman kullanacağınızı bilmek, sahip olmak için mükemmel bir yetenektir ve ihtiyaç duyulduğunda diğerlerine yardım etmeye hazır olduğunuz anlamına gelir. PADI Acil Oksijen Sağlayıcısı olmanız, acil oksijenle tedavi edilebilen tüplü dalış hastalıklarını tanıyabileceğinizi bilmenizin kolay nefes almanızı sağlar ve yardım sunmaya hazırdır

Bu ders için ön koşul, yaş kısıtlaması veya su çalışmaları gerekli değildir – herkes için açıktır. Tüplü dalgıçlar, şnorkeller ve dalgıçlar etrafında olan herkes – tekne ekibi, cankurtaranlar vb. – bu eğitime sahip olmaktan fayda göreceksiniz.

  • Bu program içerisinde neler öğreneceksiniz?

Dalış yaralanmalarını, farklı acil durum oksijen ekipman tiplerini ve oksijen kullanırken güvenlik hususlarını öğreneceksiniz. Ardından pratik yapacaksınız:

  • Acil durum oksijen ekipmanının monte edilmesi ve sökülmesi.
  • Solunum dalı üzerinde yeniden maskelenmemiş bir maske ve talebin inhalatör valfi yerleştirilmesi.
  • Nefes almayan bir dalgıç üzerinde cep maskesi kullanma
  • Öğrenmeye şimdi nasıl başlayabilirsiniz?

Kursa kayıt yaptırmak ve PADI Acil Oksijen Sağlayıcı Kılavuzunuzu edinebilmek için PADI Dalış Merkezimizi ziyaret edin. Beceri uygulamasına hazırlık aşamasında eğitmeniniz tarafından yönlendirilen ders öncesi kılavuzu okuyun.

  • Hangi Scuba ekipmanlarını kullanacaksın?

PADI Eğitmeninizin eğitim için acil durum oksijen üniteleri olması ve PADI Dalış Merkezimiz, ders sonrasında kendi ünitenizi satın almanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, pratik oturumları sırasında eğitmeninizin vermesine yardımcı olabilecek tek kullanımlık, tekrar kullanılmayan bir maskesi olması gerekir.

  • Sonraki Adım?

Oksijen sağlayıcısı olun ve bu önemli sertifikayı kazanın:

  • PADI Dalış Merkezimizde Acil Oksijen Sağlayıcı kursuna kaydolun.

PADI Kurs Kataloğuna göz atın ve PADI Rescue Diver ve Acil First Response