PADI KURSLARI

 325,00 KDV Hariç

Kursa Katılım İçin Gerekenler

Ödemenizin yapılmasını takiben, bildirdiğiniz e-posta adresinize yollanan formların doldurulması ve ilk teorik derse gelirken yanınızda getirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde 1 (bir) adet arka fonu açık renkli vesikalık fotoğraf ile birlikte Nüfus Cüzdanınızın arkalı önlü bir fotokopisi yeterli olacaktır.

Kurs Ücretine Dahil Olanlar

1. Teorik Dersler
2. Ders Kitabı
3. Bröve
4. Duvar Sertifikası
5. Dalış Ekipmanları

Kurs Ücretine Dahil Olmayanlar

1. Dalışlar için gidilecek tesise giriş veya tekne ücreti
2. Ulaşım

Stok kodu: KURS229 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

PADI Peak Performance Buoyancy (Mükemmel Yüzerlilik)

 • Kimler bu tecrübeyi edinebilir?

Mükemmel yüzerlilik kontrolü, tecrübeli tüplü dalgıçları tanımlayan özelliktir. Onlara su altında bakın. Zorlanmadan kayarlar, daha az hava kullanırlar ve neredeyse düşündüğünüz gibi yükselirler. Su yaşamını çevreyi rahatsız etmeden daha kolay gözlemliyorlar. Bunu da yapabilirsiniz. PADI Peak Performance Buoyancy Speciality dersi, öğrendiğiniz yüzerlilik becerilerini yeni bir dalgıç olarak geliştirir ve bir sonraki seviyeye yükseltir.

En az 10 yaşında olan PADI (Junior) Open Water dalgıçları veya daha fazlası, Peak Performance Buoyancy dersini almaya hak kazanırlar. Fakat ülkemizdeki yönetmelik ve talimatlar gereği 14 yaşını doldurmamış kişiler dalış yapamazlar.

 • Bu program içerisinde neler öğreneceksiniz?

İki tüplü dalış ile şunları yapmayı öğreneceksiniz:

 • İhtiyacınız olan ağırlığı belirleyin, böylece hafif veya çok ağır olmayacaksınız.
 • Ağırlığınızı ayarlayın ve böylece suyun içerisinde mükemmel yüzerlilikte olacaksınız
 • Enerji tasarrufu yapın, havayı daha verimli kullanın ve suyun içine daha sorunsuz olun.
 • Herhangi bir konumda – dikey veya yatay olarak kolayca durun

Kredi kazanın! Bu PADI Specialty Diver kursunun ilk dalı, Advanced Open Water Diver sertifikasına karşı bir Macera Dalışı olarak kredi verebilir – eğitmeninize kredi kazandırmak için PADİ eğitmeninize sorun.

Kapalı devreler yeni mi? Bu ders, kapalı devre dalışları yaparken iyi bir yüzerlilik kontrolü elde etmek için birçok yararlı ipucu içermektedir.

 • Öğrenmeye şimdi nasıl başlayabilirsiniz?

Kursa kayıt yaptırmak için yerel PADI Dalış Merkezimizi ziyaret edin ve PADI Mükemmel Yüzerlilik Manuelini ve Peak Performans Buoyancy videosunu alın. El kitabını okumak ve videoyu sınıftan önce izlemek suretiyle PADI Eğitmeninizle görüştüğünüzde suyun içine girmeye ve kaldırma becerilerinizi uygulamaya hazır olacaksınız

 • Hangi Scuba ekipmanlarını kullanacaksın?

Ağırlık sistemi içeren kendi scuba ekipmanınızı kullanmak en iyidir, böylece her dalışta kullanacağınız kendi ekipmanınız üzerinde yüzerlilik becerinizi ince ayar yaparsınız. PADI Eğitmeniniz veya PADI Dalış Merkezi personelimiz, sizin için en uygun ekipmanı ve dalış maceralarını bulmanıza yardımcı olabilir.

 • Sonraki Adım?

Pozitif olun ve bir sonraki sertifika kazanın:

 • PADI Dalış Merkezi’mizde Mükemmel Yüzerlilik dersi alabilirsiniz.
 • PADI Kurs Kataloğuna göz atın.

PADI Master Scuba Diver derecelendirmesini kontrol edin.