PADI KURSLARI

 1.009,37 KDV Hariç

PADI Scuba Diver kursu, gerek zamanınızın olmaması gerekse de kısa süreliğine geldiğiniz tatilinizin tamamını kursa ayırmak istememenizden dolayı çok istediğiniz sualtına yolculuğunuza ait temel eğitimin, yani Open Water Diver kursunun bir alt birimidir.

PADI Scuba Diver sertifikasına sahip bir dalıcı, bir PADI Divemaster, Asistan Eğitmen veya Eğitmenin doğrudan gözetimi altında, en fazla 12 metreye dalmak üzere eğitilirler.

PADI Scuba Diver sertifikası alan dalıcılar, Discover Scuba Diving katılımcılarından daha fazla teorik bilgiye sahiptirler ve su becerilerini daha iyi geliştirmişlerdir, ancak bağımsız olarak dalabilme niteliğine sahip değildirler.


Notice: id hatalı çağırıldı. Ürün özelliklerine doğrudan erişilmemelidir. Backtrace: require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/plugins/woocommerce/templates/single-product.php'), wc_get_template_part, load_template, require('/themes/kinetika/woocommerce/content-single-product.php'), do_action('woocommerce_single_product_summary'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, woocommerce_template_single_add_to_cart, do_action('woocommerce_simple_add_to_cart'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, woocommerce_simple_add_to_cart, wc_get_template, include('/plugins/woocommerce/templates/single-product/add-to-cart/simple.php'), do_action('woocommerce_before_add_to_cart_form'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, facebook_messenger_woo_botton, WC_Abstract_Legacy_Product->__get, wc_doing_it_wrong Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 3.0 sürümünde eklendi.) in /home/mandalin/public_html/300bar.com.tr/wp-includes/functions.php on line 5775
Yardım
Stok kodu: KURS201 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

 

“Kursa Katılım İçin Gerekenler”

Ödemenizin yapılmasını takiben, bildirdiğiniz e-posta adresinize yollanan formların doldurulması ve ilk teorik derse gelirken yanınızda getirilmesi gerekmektedir. Bunun haricinde 1 (bir) adet arka fonu açık renkli vesikalık fotoğraf ile birlikte Nüfus Cüzdanınızın arkalı önlü bir fotokopisi yeterli olacaktır.

“Kurs Ücretine Dahil Olanlar”

1. Teorik Dersler,
2. Ders Kitabı,
3. Bröve,
4. Duvar Sertifikası,
5. Dalış Ekipmanları

“Kurs Ücretine Dahil Olmayanlar”

1. Dalışlar için gidilecek tekne ücreti,
2. Ulaşım