logo

Kurslarımız

PADI Dive Center olan 300 Bar Dalış Merkezimiz 12 ay boyunca siz dalıcılarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Dünyanın %70 i sularla kaplı. Aynı zamanda dünya genelinde, dalış sporu ile ilgilenen dalıcıların %70 i PADI dalış brövesine sahip. Sizce bu tesadüf olabilir mi? Tabiki de HAYIR: Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Dünyanın en iyi dalış eğitim sisteminde PADI DIVE CENTER olduk.

TSSF-CMAS yetkili olan dalış merkezimizde, her seviyede dalıcı, uzman dalıcı, rehber balık dalıcı, ve dalış eğitmenliği kurslarımız verilmektedir. Bu kurslarımız sonucunda yeni bir dünya ile tanışacak ve belkide yeni bir mesleğin kapılarını aralayacaksınız.

İnsan hayatı bizim için herşeyden değerlidir. Ya sizin için?

İlkyardım uygulamalarının %75 i yakın çevrenizdeki bireylerin başına bir kaza geldiği zaman uygulanır. Yapmış olacağınız bir ilk yardım müdahalesi ile bir hayat kurtarabilir yada bir kazazedenin hastanede geçirmesi gereken süreyi ciddi oranda azaltmaya yardımcı olabilirsiniz.

Yoksa sizde masabaşı işlerin size uygun olmadığını mı düşünüyorsunuz? İşte beklediğiniz fırsat. Sizde sanayi dalgıçlığı kurslarımıza katılarak geleceğin mesleği olan sanayi dalışlarında büyük projelere imza atabilirsiniz. Bir adımla hayatınızı değiştirmeye ne dersiniz?

Yazışmaya Başla
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 300 Bar Dalış Merkezine Hoşgeldiniz!..

Aşağıdaki yazışmaya başla butonuna basarak bizimle whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz!..