PADI KURSLARI

 300,00 KDV Hariç

PADI Discover Scuba Diving (Scuba Dalışını Keşif)

Kimler bu tecrübeyi edinebilir?

Suyun altında nefes almanın nasıl bir his olduğunu hiç merak ettiniz mi? Eğer tüplü dalışı merak ediyor ama sertifika almaya hazır değilseniz, Discover Scuba Diving tam size göre. Bu program içerisinde dalış egitmenlerimiz, su altında sizi nelerin beklediğinden bahsedecek.

PADI Discover Scuba Diving programı için 14 yaşını doldurmuş olmak zorunludur. Daha öncesinden tüplü dalış tecrübeniz yoksa hiç önemli değil ancak ciddi bir sağlık sorununuzun olmaması gereklidir.

Bu program içerisinde neler öğreneceksiniz?

PADI egitmenleri eşliğinde sualtında ihtiyaç duyacağınız güvenlik esaslarını ve bir takım temel becerileri öğreneceksiniz. Hazırlanırken;

 Dalış ekipmanınızı nasıl kullanacağınızı ve onunla nasıl kolaylıkla sualtında hareket edeceğinizi,

 Nasıl kolaylıkla suyun altında nefes alabileceğinizi,

 Her dalışta ihtiyacınız olacak temel becerileri,

 Keşfetmenin keyfini,

 PADI Open Water Diver(Açık Su Dalıcısı) kursu hakkında yeni bilgiler öğreneceksiniz.


Notice: id hatalı çağırıldı. Ürün özelliklerine doğrudan erişilmemelidir. Backtrace: require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-includes/template-loader.php'), include('/plugins/woocommerce/templates/single-product.php'), wc_get_template_part, load_template, require('/themes/kinetika/woocommerce/content-single-product.php'), do_action('woocommerce_single_product_summary'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, woocommerce_template_single_add_to_cart, do_action('woocommerce_simple_add_to_cart'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, woocommerce_simple_add_to_cart, wc_get_template, include('/plugins/woocommerce/templates/single-product/add-to-cart/simple.php'), do_action('woocommerce_before_add_to_cart_form'), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, facebook_messenger_woo_botton, WC_Abstract_Legacy_Product->__get, wc_doing_it_wrong Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 3.0 sürümünde eklendi.) in /home/mandalin/public_html/300bar.com.tr/wp-includes/functions.php on line 5775
Yardım
Stok kodu: KURS200 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Deneme Dalışı sırasında çekilmesini istediğiniz fotoğraf ve/veya videolar ayrıca ücrete tabiidir. Lütfen fiyatlandırma konusunu eğitmeniniz ve/veya dalış lideriniz ile ayrıca görüşünüz.

“Deneme Dalışına Katılım İçin Gerekenler”

Ödemenizin yapılmasını takiben, yer seçimi planlaması için bizimle temas kurmanız yeterlidir.