SERBEST DALIŞ KURSLARI

 1.500,00 KDV Hariç

2017 yılı güncellemesi yapılmıştır.

Katılım İçin Gerekenler

Ödemenizin yapılmasını takiben, yer seçimi planlaması için bizimle temas kurmanız yeterlidir.

Stok kodu: KURS252 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Advanced Free Diver (İleri Seviye Serbest Dalıcı Kursu)

 • Kimler bu tecrübeyi edinebilir?

Yeni bir serbest zaman kazanmak veya yeni bir derinliğe ulaşmak inanılmaz bir duygu. Elinizden gelenin en iyisini yapmaktan ve bunu başarabildiğinizden gurur duyacağınız kişisel arzuyu tatmin eder. PADI Advanced Freediver kursu, vücudunuzun apnea esnasında nasıl performans gösterdiğini öğrenirken, yavaş ilerlemenize izin vererek, kendi serbest kalma becerilerini geliştirmeye ve iyileştirmeye yönelik bu kişisel ihtiyacı yerine getirmek üzere tasarlanmıştır.

Bir PADI Advanced Freediver kursuna kayıt olmak için en az 15 yaşında ve bir PADI Freediver sertifikasına (veya başka bir freediver organizasyon tarafından adınıza tanımlanmışi bir sertifikaya sahip olmalısınız).

 • Bu program içerisinde neler öğreneceksiniz?

PADI Advanced Freediver kursu üç ana safhadan oluşur:

 • Gelişmiş serbest dalış teknikleri ve ekipmanları hakkında bilgi gelişimi. Bağımsız olarak PADI Freediver TouchTM (ya da öğretim görevlisi sınıf oturumları düzenleyebilir) kullanarak eğitim alırsınız.
 • Stres ve dinamik apneanın rafine edilmesinin yanı sıra germe ve gevşeme tekniklerini öğrenmek için kapalı su oturumu. Hedef – 2 dakikalık statik apnea, 30 saniye (18 yaşından küçük serbest bırakanlar için 2 dakika) ve 50 metre / 165 feet dinamik apneası (18 yaşından küçük adaylar için 40 metre / 130 feet)
 • Buddy usulleri ve kurtarma teknikleri ile birlikte derin serbest daldırma ve sürekli ağırlık özgürlükçileri uygulamak için açık oturumlar. Hedef – sabit ağırlık 20 metreden / 65 feet’den (18 yaşından küçük serbest dalıcılar için 15 metre / 50 feet)
 • Öğrenmeye şimdi nasıl başlayabilirsiniz?

PADI Freediver Touch tablet uygulamasına zaten sahipseniz (kısa süre içinde) Advanced Freediver bölümüne başlayın. Değilseniz, PADI Dalış Merkezmize başvurun ve interaktif Touch edinin. Birinci bölümde temel serbest dolaşım bilgilerini gözden geçirebilir, daha sonra ileri eğitiminiz için eğitim almaya başlayabilirsiniz.

PADI Freediver Touch’ın PADI Master Freediver dersi için tüm çalışma materyallerini de içerdiğini unutmayın.

 • Hangi Scuba ekipmanlarını kullanacaksın?

Bir freediving mask, şnorkel, paletler, ıslak elbise ve ağırlık kemerine sahip olmanız gerekir. Eğitmeniniz monofinleri kullanmanıza izin verebilir. Ayrıca, bir yüzey sinyalizasyon aygıtı ve bir serbestçe çalışan bilgisayar (veya derinlik göstergesi ve zamanlayıcı).

Bu derste kullanacağınız ekipmanlar hakkında PADI Dalış Merkezimize danışın ve nelere ihtiyacınız konusunda tavsiyeler alın.

 • Sıradaki adım?

Özgürlüğünüzü genişletin ve bir sonraki sertifikanızı kazanın::

 • PADI Dalış Merkezimizde bir PADI Advanced Freediver kursuna kaydolun.
 • PADI Freediver Touch ile çalışmaya başlayın.
 • PADI Freediver Tıbbi Geçmiş Formu’nu indirin (pdf)