SERBEST DALIŞ KURSLARI

 1.250,00 KDV Hariç

2017 yılı güncellemesi yapılmıştır.

Katılım İçin Gerekenler

Ödemenizin yapılmasını takiben, yer seçimi planlaması için bizimle temas kurmanız yeterlidir.

Stok kodu: KURS251 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

PADI Free Diver (Serbest Dalış Kursu)

 • Kimler bu tecrübeyi edinebilir?

Özgürlük içe doğru güç, disiplin ve kontrol ile ilgilidir. Her zaman, sualtını sessizce, kendi şartlarınıza göre, nefesinizin izin verdiği süre boyunca kalmak istediğinizi hep dile getiriyorsanız iseniz, o zaman serbest dalış sizin için. PADI Freediver dersini almanız, dalıcı dalgaların altında keşfedilmenin popüler bir yolu haline geldiğini keşfetmeye yönelik ilk adımdır.

Bir PADI Freediver kursuna kayıt olmak için en az 15 yaşında olmalısınız. Yeterli yüzme becerilerine ihtiyacınız var ve fiziksel olarak sağlıklı olmanız gerekiyor. Şnorkelle yüzme, serbest dalış ya da serbest dalıcılıkla ilgili önceden deneyim gerekmemektedir.

15 yaşından küçük müsünüz? 12 yaş ve üstü, PADI Temel Freediver kursuna kaydolabilirsiniz ve sekiz yaş ve üstü PADI Skin Diver kursuna kayıt olabilirsiniz.

 • Bu program içerisinde neler öğreneceksiniz?

PADI Freediver kursu üç ana safhadan oluşur:

 • PADI Freediver Touch ™ (ya da PADI Freediver Eğitmeni sınıf oturumları düzenleyebilir) ile bağımsız çalışma yoluyla serbest bırakma ilkeleri hakkında bilgi gelişimi.
 • Stresli ve dinamik apneanın yanı sıra nefes tutma tekniklerini öğrenmek için kapalı oturum. Amaç – 90 saniyelik statik apnea ve 25 metre / 80 fit dinamik apnea.
 • Serbest daldırma ve sabit ağırlık özgürlükçileri, ayrıca uygun dostum usullerini uygulamak için açık oturumlar. Hedef – 10 metre / 30 fit’lik serbest ağırlık sabit ağırlık
 • Öğrenmeye şimdi nasıl başlayabilirsiniz?

PADI Dalış Merkezimize başvurun ve PADI Freediver Touch tablet uygulamasını edinin. The Touch, sizi özgürce serbest bırakmanız gereken arka plan bilgilerini veren ve kendi tempinizde öğrenmenizi sağlayan interaktif bir çalışma aracıdır. PADI Freediver Eğitmeni, ilerlemenizi kontrol edecek ve önemli serbest dalış bilgilerini anladığınızdan emin olacak.

Size iyi bir haberimiz var – PADI Freediver Touch, PADI Advanced Freediver ve Master Freediver dersleri için tüm öğrenme materyallerini de içermektedir.

 • Hangi Scuba ekipmanlarını kullanacaksın?

PADI Freediver kursunda bir maske, şnorkel ve palet kullanmayı öğrenisiniz. Aynı zamanda bir elbise ve ağırlık kemeri de kullanabilirsin. Bununla birlikte, özellikle serbest dalış için tasarlanmış elbise kullanmak en iyisidir, ancak bu derste, sahip olduğunuz şnorkel ekipmanlarınızı kullanmanız mümkün olabilir.

Bu derste kullanacağınız ekipmanlar hakkında dalış merkezimize danışın ve PADI Freediver Eğitmeni’nden ihtiyacınız olan her şey hakkında tavsiyelerde bulunun.

 • Sıradaki adım?

Kademeli olarak gitmeyi ve bir nefeste daha uzun süre kalmayı öğrenmek inanılmaz derecede tatmin edicidir, bu yüzden çok zaman kaybetmeyin.

 • PADI Dalış Merkezimizde bir PADI Freediver kursuna kaydolun.
 • PADI Freediver Touch’ı PADI Freediver Eğitmeninizden alın ve okumaya başlayın.
 • Bir PADI Freediver Tıbbi Geçmiş Formu’nu (pdf) indirin.
 • PADI web sitesinde PADI Freediver Programı SSSlerine (Sıkça Sorulan Sorular) göz atın