SERBEST DALIŞ KURSLARI

 1.000,00 KDV Hariç

2017 yılı güncellemesi yapılmıştır.

Katılım İçin Gerekenler

Ödemenizin yapılmasını takiben, yer seçimi planlaması için bizimle temas kurmanız yeterlidir.

Stok kodu: KURS250 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

PADI Basic Free Diver

  • Kimler bu tecrübeyi edinebilir?

PADI Temel Freediver eğitimi, PADI Freediver eğitiminin bir alt kümesidir. Sağlam serbest dalış becerileri geliştirmek için harika bir ilk adım. Temel freediving prensiplerini öğrenir ve bir havuzda veya kapalı su alanında nefes teknikleri uygulamaya odaklanırsınız.

Bir PADI Temel Freediver kursuna kayıt olmak için 12 yaşında veya daha büyük olmanız gerekir. Yeterli yüzme becerilerine ihtiyacınız var ve fiziksel olarak sağlıklı olmanız gerekiyor. Şnorkel, cilt dalışı veya serbest dalıcılıkla ilgili daha önce hiçbir deneyim gerekmemektedir.

12 yaşından küçükler mi? 8 yaş ve üstü, PADI Skin Diver kursuna kayıt yaptırabilir.

  • Bu program içerisinde neler öğreneceksiniz?

PADI Temel Freediver kursu iki ana aşamadan oluşur:

  • PADI Freediver Touch ™ ile bağımsız çalışma yoluyla (veya eğitmeniniz sınıf oturumlarını düzenleyebilir) bilgi gelişimi.
  • Stresli ve dinamik apnenin yanı sıra nefes tutma tekniklerini ve ayrıca uygun buddy prosedürlerini öğrenmek için kapalı oturum. Amaç – 90 saniyelik statik apnea ve 25 metre / 80 fit dinamik apnea.Öğrenmeye şimdi nasıl başlayabilirsiniz?

PADI Dalış Merkezimize başvurup PADI Freediver Touch tablet uygulamasını edinin. The Touch, sizi özgürce serbest bırakmak için ihtiyaç duyduğunuz arka plan bilgilerini veren ve kendi hızınızda çalışmanıza olanak tanıyan interaktif bir çalışma aracıdır.

Size iyi haber bir haberimiz var – PADI Freediver Touch, PADI Freediver, Advanced Freediver ve Master Freediver dersleri için tüm çalışma materyallerini de içeriyor.

  • Hangi Scuba ekipmanlarını kullanacaksın?

PADI Temel Freediver dersinde, bir maske, şnorkel ve palet kullanmayı öğrenir ve aynı zamanda bir ıslak elbise ve ağırlık kemeri kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, özellikle serbest dalış için tasarlanmış elbise kullanmak en iyisidir, ancak bu derste, sahip olduğunuz şnorkel ekipmanlarınızı kullanmanız mümkün olabilir.

Bu derste kullanacağınız ekimpanlar hakkında dalış merkezimize danışın ve PADI Freediver Eğitmeninizden ihtiyacınız olan her şey hakkında tavsiyeler alın.

  • Sıradaki adım?

Kademeli olarak ilerlemeyi öğrenin ve bir nefesle daha uzun süre kalın:

  • PADI Dalış Merkezimizde bir PADI Temel Freediver veya PADI Freediver dersine kaydolun.
  • PADI Freediver Touch’ı PADI Freediver Instructor’dan alın ve okumaya başlayın.
  • Bir PADI Freediver Tıbbi Geçmiş Formu’nu (pdf) indirin.
  • PADI web sitesinde PADI Freediver Programı SSS’lerine gözatın (Sıkça Sorulan Sorular)