PADI KURSLARI

 400,00 KDV Hariç

Katılım İçin Gerekenler

Ödemenizin yapılmasını takiben, yer seçimi planlaması için bizimle temas kurmanız yeterlidir.

Stok kodu: KURS227 Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Equipment Specialist (Ekipman Uzmanlığı)

  • Kimler bu tecrübeyi edinebilir?

Tüplü dalış ekipmanlarınızla ilgili küçük sorunlardan dolayı bir dalış kaçırmayın. İster eksik bir o-ring, elbisenizin yırtılması veya kırık bir palet kayış olsun, PADI Equipment Specialist kursu size temel onarım ve ayarlamaları yönetmenizi öğretir. Ekipmanlarınızın çalışma şekli hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz, böylece size ekipmanlarınıza daha rahat ve daha iyi yatırım yapmaya hazır olursunuz.

En az 10 yaşında ve bir PADI (Junior) Scuba Diver veya daha üst düzey eğitim sertifikası almışsanız, Ekipman Uzmanı kursuna kayıt olabilirsiniz.

Rutin bakım bakım prosedürlerini ve ayrıca tüplü ekipman saklama önerilerini öğreneceksiniz. Eğitmeniniz bazı yaygın ekipman problemlerini nasıl aşacağınızı gösterecek ve ekipman konfigürasyon önerileri sunacaktır. Hatta yeni veya alışılmadık ekipman denemek için suya atlayabilirsiniz.

 

  • Öğrenmeye şimdi nasıl başlayabilirsiniz?

Kursa kayıt olmak için PADI Dalış Merkezmizi ziyaret edin ve kursta referans olarak kullanılmak üzere Rekreasyonel Dalış Ansiklopedisi’ni edinin.

 

  • Hangi Scuba ekipmanlarını kullanacaksın?

PADI Eğitmeniniz sizden temel tüplü ekipmanınızı sınıfa getirmenizi isteyebilir ancak eğitim sırasında birlikte çalışmanız için diğer dalış ekipmanlarına dair örnekler de bulacaksınız.

  • Sonraki Adım?

Ekipmanlarınızı daha iyi tanımak ve bu önemli sertifikayı kazanmak:

  • PADI Dalış Merkezimizde bir Ekipman Uzmanı kursuna kayıt olun.
  • PADI Kurs Kataloğuna göz atın.
  • ScubaEarth® üzerinde tüplü dolabınızı yaratın veya güncelleyin.